Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
This was published in the following publications on 26.02.2011:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 26.02.2011:
Dziennik Łódzki
„Przy innym ogniu w inną noc - do zobaczenia znów”
Harcmistrzyni Elżbieta Wójcikowska-Ociepa odeszła na wieczną wartę.
Całe swoje życie poświęciła sprawie wychowania wielu pokoleń harcerskich.
Pełniąc rozliczne funkcje w Hufcu Łódź-Bałuty i Chorągwi Łódzkiej
dobrze zasłużyła się rozwojowi Harcerstwa Łódzkiego.
Żegnamy naszą Komendantkę.
Zuchy, harcerze i instruktorzy
Hufca ZHP Łódź-Bałuty „Promienistych”
Pogrzeb odbędzie się 1 marca 2011 r. (wtorek) o godz. 14.00
na Cmentarzu Komunalnym Doły.
„Idzie noc,
Słońce już zeszło z gór, zeszło z pól,zeszło z mórz,
W cichym śnie, spocznij już”
W dniu 22 lutego 2011 roku odeszła na wieczną wartę
Druhna hm. Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
była Komendantka Hufca ZHP Łódź-Bałuty „Promienistych”
Dla wszystkich była wzorem spokoju, dobroci i oddania sprawom harcerskim.
Najbardziej Promienista z „Promienistych”.
Żegnamy Cię Elu – Czuwaj!
Byli Komendanci
Hufca „Promienistych”
Odprowadzimy Ją w Jej ostatnią drogę dnia 1 marca 2011 r. o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym na Dołach przy ul. Smutnej.
End of content
No more pages to load
jerzy Komos
11yrs