Edmund Andrzejewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 stycznia 2011 roku zmarł
Edmund Andrzejewski
wieloletni dyrektor i nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego
im. M. Kopernika w Wałbrzychu.
Dyrektor był człowiekiem o wyjątkowej wrażliwości, dobroci serca
i szczerości. W trudnym okresie sprawowania swojej funkcji, w latach 1970-1991, wykazywał niezwykłą tolerancję wobec różnorodności przekonań uczniów i nauczycieli.
Pogrzeb odbędzie się dnia 19.01.2011 roku o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Moniuszki.
Panie Dyrektorze pozostanie Pan w naszej pamięci.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Pracownicy administracji i obsługi
III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Wałbrzychu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Barbara Grąz
15 l
Bożena Iwicka
15 l
Wojtek Wójcicki
15 l