Edmund Andrzejewski
This was published in the following publications on 18.01.2011:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 18.01.2011:
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 stycznia 2011 roku zmarł
Edmund Andrzejewski
wieloletni dyrektor i nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego
im. M. Kopernika w Wałbrzychu.
Dyrektor był człowiekiem o wyjątkowej wrażliwości, dobroci serca
i szczerości. W trudnym okresie sprawowania swojej funkcji, w latach 1970-1991, wykazywał niezwykłą tolerancję wobec różnorodności przekonań uczniów i nauczycieli.
Pogrzeb odbędzie się dnia 19.01.2011 roku o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Moniuszki.
Panie Dyrektorze pozostanie Pan w naszej pamięci.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Pracownicy administracji i obsługi
III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Wałbrzychu
End of content
No more pages to load
Barbara Grąz
15yrs
Bożena Iwicka
15yrs
Wojtek Wójcicki
15yrs