Adam Błoch

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2011
Dziennik Łódzki

„Daj nam wiarę, że to ma sens,
Że nie trzeba żałować przyjaciół,
Że gdziekolwiek są – dobrze im jest,
Bo są z nami, choć w innej postaci
I przekonaj, że tak ma być,
Że po głosach tych wciąż drży powietrze,
Że odeszli po to, by żyć
I tym razem będą żyć wiecznie”
(Kolęda dla Nieobecnych
Sł. Szymon Mucha)

Pogrążeni w rozpaczy zawiadamiamy, że w dniu 16 maja 2011 roku pokonany okrutną chorobą odszedł od nas, w wieku 63 lat, nasz najukochańszy Mąż, Tata i Dziadek, oddany lekarz i przyjaciel ludzi
Ś+P
Ppłk lek. med.
Adam Błoch
Absolwent XXV LO i Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, 24 maja 2011 roku, o godzinie 14.00 w kaplicy na cmentarzu rzymskokatolickim Zarzew, ul. Lodowa 78.
Rodzina

Tato, dziękujemy Ci za każdy dzień, który nam dałeś.
Mężu, dziękuję Ci za wszystkie wspólne lata, pełne miłości i bezpieczeństwa.

Plaża

Podziękowanie

Człowiekowi wielkiego serca i Przyjacielowi płk. prof. Józefowi Kozakowi oraz wszystkim ordynatorom i lekarzom Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi za trud i determinację w zdiagnozowaniu i leczeniu okrutnej choroby mojego Męża.

Panu płk. Zbigniewowi Zarębie – Zastępcy Dowódcy Garnizonu w Łodzi,
Panu płk. dypl. Markowi Sokołowskiemu – Dowódcy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim,
Panu płk. Czesławowi Marmura – Przewodniczącemu oraz Wszystkim Członkom Koła im. gen. dyw. B. Szareckiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego,
Dowódcy – płk. Stanisławowi Sołtysińskiemu oraz Absolwentom X Kursu WL WAM.

Księdzu Kapelanowi ppłk. Stanisławowi Błądkowi i Księdzu Jackowi Grzesiakowi.

Przyjaciołom:
Bożenie Tomczak, Andrzejowi Majchrzakowi i Zygmuntowi Fabisiakowi.
Pani europoseł Joannie Skrzydlewskiej i Witoldowi Skrzydlewskiemu

za wkład w uświetnienie ceremonialnej oprawy uroczystości pogrzebu

oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu mojego Męża

Ś.+P. płk. lek. med. Adama Błocha

serdeczne podziękowania
składa żona

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi i Przyjaciela
ppłk. lek. med.
Adama Błocha
Łącząc się w smutku po Jego stracie
z Żoną i Rodziną
składamy wyrazy szczerego współczucia,
wsparcia i otuchy.
Absolwenci X kursu WL WAM wraz z Dowódcą

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie

Radek


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
M


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze razem Radek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Teresa


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Radek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Radek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena i Marek Wierzbiccy


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tak brak...</p> <p>Tak brak twego głosu, uśmiechu Tato.</p> <p>Kocham Cię Radek</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

lukaszek


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

lukaszek


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jola Stefańska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jola


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moje pożegnanie</p> <p>ŚP ppłk lek. med. Adam Błoch</p> <p>25.05.1948-16.05. 2011</p> <p><em>„Popatrz spadają z obłoków nieszczęścia potrzebne do szczęścia” ks. J. Twardowski</em></p> <p>Minęły trzy miesiące….</p> <p>16 maja 2011 roku, w poniedziałek, o godzinie 10:45 odszedł na wieczną wartę mój najdroższy Mąż, wspaniały Tata i Dziadek. Ostoja bezpieczeństwa całej naszej rodziny.</p> <p>Dobry, mądry, prawy, szlachetny i skromny człowiek o wielkim, rozumnym sercu, wszechstronnej wiedzy i umiejętnościach.</p> <p>Wierny żołnierz i oddany lekarz, zawsze gotowy nieść wszelką pomoc potrzebującym.</p> <p>Odszedł, lecz wszędzie widoczne są ślady Jego dobrego życia.</p> <p>Zbudował dwa domy – w Łodzi i na Mazurach.</p> <p>Posadził dwa dęby.</p> <p>Pozostawił dwóch synów, Jacka i Radka oraz dwóch wnuków, Łukaszka i Borysia.</p> <p>Zostały wspomnienia wspólnie przeżytych ponad czterdziestu lat. Twórczych, pełnych miłości, szczęścia i bezpieczeństwa.</p> <p>Gdy żaden cud, nie przywróci Jego ziemskiego życia, pozostać muszą łzy, tęsknota oraz pełne bólu pytanie, dlaczego tak szybko odszedł? Przecież mógł zrobić jeszcze tyle dobrego, albo po prostu tylko odpoczywać. Czy dlatego, że był tak wyjątkowym człowiekiem choroba, z którą przyszło Mu się zmierzyć musiała być tak wyjątkowa? Dlaczego taka okrutna??? Nie rozumiem! On pomógł tak wielu, Jemu, mimo ogromnych starań tylu ludzi nie udało się pomóc.</p> <p>A może stało się tak dlatego, że Bóg potrzebował Dobrego Anioła?</p> <p>Adaśku, bez Ciebie strasznie pusto i smutno. I tak bardzo boli.</p> <p>Mimo to, dziękuję Bogu za to, że Byłeś.</p> <p>Ufam, że kiedyś znów będziemy razem!</p> <p>Jak będę żyć bez Ciebie? Nie wiem.</p> <p>Ale przecież mam dla kogo żyć.</p> <p>Mam wspaniałych synów, synowe i wnuki.</p> <p>Muszę!!!</p> <p>Do zobaczenia Kochanie, dzieli nas tylko czas.</p> <p>Teresa</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Witkiewicz Lidia Zbigniew


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Basia z Babcią Bożeną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Roma Wierzbowska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata i Tomek Graneccy


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aneta i Tomasz Stefańscy


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lidia i Adam Witkiewicz


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zofia Perzyńska - pacjentka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Rydz


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostrzenica z rodziną


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbigniew Pasiński


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia