Adam Błoch

This was published in the following publications on 20.05.2011:
Dziennik Łódzki

„Daj nam wiarę, że to ma sens,
Że nie trzeba żałować przyjaciół,
Że gdziekolwiek są – dobrze im jest,
Bo są z nami, choć w innej postaci
I przekonaj, że tak ma być,
Że po głosach tych wciąż drży powietrze,
Że odeszli po to, by żyć
I tym razem będą żyć wiecznie”
(Kolęda dla Nieobecnych
Sł. Szymon Mucha)

Pogrążeni w rozpaczy zawiadamiamy, że w dniu 16 maja 2011 roku pokonany okrutną chorobą odszedł od nas, w wieku 63 lat, nasz najukochańszy Mąż, Tata i Dziadek, oddany lekarz i przyjaciel ludzi
Ś+P
Ppłk lek. med.
Adam Błoch
Absolwent XXV LO i Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, 24 maja 2011 roku, o godzinie 14.00 w kaplicy na cmentarzu rzymskokatolickim Zarzew, ul. Lodowa 78.
Rodzina

Tato, dziękujemy Ci za każdy dzień, który nam dałeś.
Mężu, dziękuję Ci za wszystkie wspólne lata, pełne miłości i bezpieczeństwa.

Beach

Podziękowanie

Człowiekowi wielkiego serca i Przyjacielowi płk. prof. Józefowi Kozakowi oraz wszystkim ordynatorom i lekarzom Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi za trud i determinację w zdiagnozowaniu i leczeniu okrutnej choroby mojego Męża.

Panu płk. Zbigniewowi Zarębie – Zastępcy Dowódcy Garnizonu w Łodzi,
Panu płk. dypl. Markowi Sokołowskiemu – Dowódcy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim,
Panu płk. Czesławowi Marmura – Przewodniczącemu oraz Wszystkim Członkom Koła im. gen. dyw. B. Szareckiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego,
Dowódcy – płk. Stanisławowi Sołtysińskiemu oraz Absolwentom X Kursu WL WAM.

Księdzu Kapelanowi ppłk. Stanisławowi Błądkowi i Księdzu Jackowi Grzesiakowi.

Przyjaciołom:
Bożenie Tomczak, Andrzejowi Majchrzakowi i Zygmuntowi Fabisiakowi.
Pani europoseł Joannie Skrzydlewskiej i Witoldowi Skrzydlewskiemu

za wkład w uświetnienie ceremonialnej oprawy uroczystości pogrzebu

oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu mojego Męża

Ś.+P. płk. lek. med. Adama Błocha

serdeczne podziękowania
składa żona

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi i Przyjaciela
ppłk. lek. med.
Adama Błocha
Łącząc się w smutku po Jego stracie
z Żoną i Rodziną
składamy wyrazy szczerego współczucia,
wsparcia i otuchy.
Absolwenci X kursu WL WAM wraz z Dowódcą

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dla Ciebie

Radek


6yrs

Image chosen by user
M


9yrs

Image chosen by user
Na zawsze razem Radek


9yrs

Image chosen by user
Teresa


10yrs

Image chosen by user

Radek


11yrs

Image chosen by user

Radek


11yrs

Image chosen by user

Bożena i Marek Wierzbiccy


12yrs

Image chosen by user
<p>Tak brak...</p> <p>Tak brak twego głosu, uśmiechu Tato.</p> <p>Kocham Cię Radek</p>


13yrs

Image chosen by user

lukaszek


14yrs

Image chosen by user

lukaszek


14yrs

Image chosen by user

Jola Stefańska


14yrs

Image chosen by user

Jola


14yrs

Image chosen by user
<p>Moje pożegnanie</p> <p>ŚP ppłk lek. med. Adam Błoch</p> <p>25.05.1948-16.05. 2011</p> <p><em>„Popatrz spadają z obłoków nieszczęścia potrzebne do szczęścia” ks. J. Twardowski</em></p> <p>Minęły trzy miesiące….</p> <p>16 maja 2011 roku, w poniedziałek, o godzinie 10:45 odszedł na wieczną wartę mój najdroższy Mąż, wspaniały Tata i Dziadek. Ostoja bezpieczeństwa całej naszej rodziny.</p> <p>Dobry, mądry, prawy, szlachetny i skromny człowiek o wielkim, rozumnym sercu, wszechstronnej wiedzy i umiejętnościach.</p> <p>Wierny żołnierz i oddany lekarz, zawsze gotowy nieść wszelką pomoc potrzebującym.</p> <p>Odszedł, lecz wszędzie widoczne są ślady Jego dobrego życia.</p> <p>Zbudował dwa domy – w Łodzi i na Mazurach.</p> <p>Posadził dwa dęby.</p> <p>Pozostawił dwóch synów, Jacka i Radka oraz dwóch wnuków, Łukaszka i Borysia.</p> <p>Zostały wspomnienia wspólnie przeżytych ponad czterdziestu lat. Twórczych, pełnych miłości, szczęścia i bezpieczeństwa.</p> <p>Gdy żaden cud, nie przywróci Jego ziemskiego życia, pozostać muszą łzy, tęsknota oraz pełne bólu pytanie, dlaczego tak szybko odszedł? Przecież mógł zrobić jeszcze tyle dobrego, albo po prostu tylko odpoczywać. Czy dlatego, że był tak wyjątkowym człowiekiem choroba, z którą przyszło Mu się zmierzyć musiała być tak wyjątkowa? Dlaczego taka okrutna??? Nie rozumiem! On pomógł tak wielu, Jemu, mimo ogromnych starań tylu ludzi nie udało się pomóc.</p> <p>A może stało się tak dlatego, że Bóg potrzebował Dobrego Anioła?</p> <p>Adaśku, bez Ciebie strasznie pusto i smutno. I tak bardzo boli.</p> <p>Mimo to, dziękuję Bogu za to, że Byłeś.</p> <p>Ufam, że kiedyś znów będziemy razem!</p> <p>Jak będę żyć bez Ciebie? Nie wiem.</p> <p>Ale przecież mam dla kogo żyć.</p> <p>Mam wspaniałych synów, synowe i wnuki.</p> <p>Muszę!!!</p> <p>Do zobaczenia Kochanie, dzieli nas tylko czas.</p> <p>Teresa</p>


14yrs

Image chosen by user

Witkiewicz Lidia Zbigniew


14yrs

Image chosen by user

Basia z Babcią Bożeną


14yrs

Image chosen by user

Roma Wierzbowska


14yrs

Image chosen by user

Renata i Tomek Graneccy


14yrs

Image chosen by user

Aneta i Tomasz Stefańscy


15yrs

Image chosen by user

Lidia i Adam Witkiewicz


15yrs

Image chosen by user

Zofia Perzyńska - pacjentka


15yrs

Image chosen by user

Alicja


15yrs

Image chosen by user

Adam Rydz


15yrs

Image chosen by user

siostrzenica z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Zbigniew Pasiński


15yrs

End of content

No more pages to load