Antoni Wysocki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2011
Gazeta Lubuska

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy dziekana ANTONIEGO WYSOCKIEGO Wybitnego organizatora i pedagoga. Dobrego Człowieka. Wychowawcę wielu pokoleń studentów i pracowników naukowych, dla których był wzorem i niekwestionowanym Autorytetem. Jego wielki dorobek pozostanie na zawsze częścią kultury i nauki naszego miasta. Wszystkim Bliskim i Przyjaciołom śp. Antoniego Wysockiego składamy wyrazy głębokiego współczucia Dziekan i Rada Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego, studenci, absolwenci i współpracownicy Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Głogowie w poniedziałek, 28 lutego. Msza św. rozpocznie się o godz. 12.30 w kaplicy na nowym cmentarzu Głogów-Brzostów. Dalsze uroczystości pogrzebowe rozpoczną się na starym cmentarzu przy ul. Legnickiej w Głogowie około godz. 13.30.

Plaża

Głęboko poruszeni, z wielkim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci dziekana ANTONIEGO WYSOCKIEGO Założyciela i promotora Wydziału Elektrotechniki, który ukończyła większość z nas. Jego wielki dorobek i wielka życzliwość pozostaną na zawsze w naszej pamięci Rodzinie i Najbliższym skladamy wyrazy szczerego współczucia Pracownicy ADB Polska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas doc. dr inż. ANTONI WYSOCKI Zmarły był wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Politechniki Zielonogórskiej. Wiele lat pełnił funkcje kierownicze był prorektorem WSI oraz twórcą i wieloletnim dziekanem Wydziału Elektrotechniki Informatyki i Telekomunikacji, członkiem Senatu. Był cenionym specjalistą w zakresie metrologii elektrycznej. W Zmarłym straciliśmy wybitnego nauczyciela i oddanego wychowawcę młodzieży oraz przyjaciela i kolegę. Wyrazy szczerego współczucia Żonie, Córce oraz najbliższym składają Dziekan, Rada Wydziału oraz Pracownicy i Studenci Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doc. dr. inż. ANTONIEGO WYSOCKIEGO byłego Prorektora Wyższej Szkoły Inżynierskiej, wieloletniego Dziekana Wydziału Elektrycznego, Dyrektora Instytutu Automatyki i Metrologii Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają koleżanki i koledzy z Instytutu Metrologii Elektrycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

BIRULA JERZY


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

BIRULA JERZY


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grzesiu 20X grupa


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

R.W.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

absolwentka PZ


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia