Antoni Wysocki
This was published in the following publications on 26.02.2011:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 26.02.2011:
Gazeta Lubuska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy dziekana ANTONIEGO WYSOCKIEGO Wybitnego organizatora i pedagoga. Dobrego Człowieka. Wychowawcę wielu pokoleń studentów i pracowników naukowych, dla których był wzorem i niekwestionowanym Autorytetem. Jego wielki dorobek pozostanie na zawsze częścią kultury i nauki naszego miasta. Wszystkim Bliskim i Przyjaciołom śp. Antoniego Wysockiego składamy wyrazy głębokiego współczucia Dziekan i Rada Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego, studenci, absolwenci i współpracownicy Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Głogowie w poniedziałek, 28 lutego. Msza św. rozpocznie się o godz. 12.30 w kaplicy na nowym cmentarzu Głogów-Brzostów. Dalsze uroczystości pogrzebowe rozpoczną się na starym cmentarzu przy ul. Legnickiej w Głogowie około godz. 13.30.
Głęboko poruszeni, z wielkim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci dziekana ANTONIEGO WYSOCKIEGO Założyciela i promotora Wydziału Elektrotechniki, który ukończyła większość z nas. Jego wielki dorobek i wielka życzliwość pozostaną na zawsze w naszej pamięci Rodzinie i Najbliższym skladamy wyrazy szczerego współczucia Pracownicy ADB Polska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas doc. dr inż. ANTONI WYSOCKI Zmarły był wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Politechniki Zielonogórskiej. Wiele lat pełnił funkcje kierownicze był prorektorem WSI oraz twórcą i wieloletnim dziekanem Wydziału Elektrotechniki Informatyki i Telekomunikacji, członkiem Senatu. Był cenionym specjalistą w zakresie metrologii elektrycznej. W Zmarłym straciliśmy wybitnego nauczyciela i oddanego wychowawcę młodzieży oraz przyjaciela i kolegę. Wyrazy szczerego współczucia Żonie, Córce oraz najbliższym składają Dziekan, Rada Wydziału oraz Pracownicy i Studenci Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doc. dr. inż. ANTONIEGO WYSOCKIEGO byłego Prorektora Wyższej Szkoły Inżynierskiej, wieloletniego Dziekana Wydziału Elektrycznego, Dyrektora Instytutu Automatyki i Metrologii Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają koleżanki i koledzy z Instytutu Metrologii Elektrycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego
End of content
No more pages to load
BIRULA JERZY
14yrs
BIRULA JERZY
14yrs
Grzesiu 20X grupa
15yrs
Elżbieta
15yrs
R.W.
15yrs
Barbara
15yrs
absolwentka PZ
15yrs