Antoni Wysocki

This was published in the following publications on 26.02.2011:
Gazeta Lubuska

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy dziekana ANTONIEGO WYSOCKIEGO Wybitnego organizatora i pedagoga. Dobrego Człowieka. Wychowawcę wielu pokoleń studentów i pracowników naukowych, dla których był wzorem i niekwestionowanym Autorytetem. Jego wielki dorobek pozostanie na zawsze częścią kultury i nauki naszego miasta. Wszystkim Bliskim i Przyjaciołom śp. Antoniego Wysockiego składamy wyrazy głębokiego współczucia Dziekan i Rada Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego, studenci, absolwenci i współpracownicy Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Głogowie w poniedziałek, 28 lutego. Msza św. rozpocznie się o godz. 12.30 w kaplicy na nowym cmentarzu Głogów-Brzostów. Dalsze uroczystości pogrzebowe rozpoczną się na starym cmentarzu przy ul. Legnickiej w Głogowie około godz. 13.30.

Beach

Głęboko poruszeni, z wielkim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci dziekana ANTONIEGO WYSOCKIEGO Założyciela i promotora Wydziału Elektrotechniki, który ukończyła większość z nas. Jego wielki dorobek i wielka życzliwość pozostaną na zawsze w naszej pamięci Rodzinie i Najbliższym skladamy wyrazy szczerego współczucia Pracownicy ADB Polska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas doc. dr inż. ANTONI WYSOCKI Zmarły był wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Politechniki Zielonogórskiej. Wiele lat pełnił funkcje kierownicze był prorektorem WSI oraz twórcą i wieloletnim dziekanem Wydziału Elektrotechniki Informatyki i Telekomunikacji, członkiem Senatu. Był cenionym specjalistą w zakresie metrologii elektrycznej. W Zmarłym straciliśmy wybitnego nauczyciela i oddanego wychowawcę młodzieży oraz przyjaciela i kolegę. Wyrazy szczerego współczucia Żonie, Córce oraz najbliższym składają Dziekan, Rada Wydziału oraz Pracownicy i Studenci Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doc. dr. inż. ANTONIEGO WYSOCKIEGO byłego Prorektora Wyższej Szkoły Inżynierskiej, wieloletniego Dziekana Wydziału Elektrycznego, Dyrektora Instytutu Automatyki i Metrologii Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają koleżanki i koledzy z Instytutu Metrologii Elektrycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

BIRULA JERZY


14yrs

Image chosen by user

BIRULA JERZY


14yrs

Image chosen by user

Grzesiu 20X grupa


15yrs

Image chosen by user

Elżbieta


15yrs

Image chosen by user

R.W.


15yrs

Image chosen by user

Barbara


15yrs

Image chosen by user

absolwentka PZ


15yrs

End of content

No more pages to load