Ernest Szymik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2011
Dziennik Zachodni

Wszystkim, którzy licznie uczestniczyli
w uroczystościach pogrzebowych
śp. Ernesta Szymika
za okazane serce, pomoc i wsparcie
oraz modlitwy i odprawione msze św.
serdeczne podziękowania składają
Żona, Córki z Rodzinami, Wnuki i Prawnuczka

Plaża

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dnia 10.02.2011 r., przeżywszy 88 lat, zmarł nasz ukochany Mąż, Tatuś, Opa
śp.
Ernest Szymik
Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej w Katowicach Podlesiu Śl.
12.02.2011 r o godz. 9.00.
Msza św. w kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
w Podlesiu Śl. 12.02.2011 r. o godz. 9.15,
o czym w głębokim smutku zawiadamiają
Żona, Córki z Rodzinami,
Wnuki i Prawnuczka

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

* * * (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem.

Detka


1 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy

Detka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam

Bernadeta


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem, że z Mamą jesteście w Niebie. Światłość Wiekuista niechaj Wam świeci.

Bernadeta


3 l

https://parafia.​pan​ewniki.pl/​intencje-​mszalne-15-​05-22-05​-2022-r/ WTOREK – 17 maja 2022 r. – Wspomnienie św. Paschalisa Baylona, zakonnika 18.3o Za ++ Ernesta Szymik w dniu 100 rocz. ur., żonę Weronikę, rodziców i teściów, Martę Klaja.

Bernadeta


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
* (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem. autor ks. Jerzy Szymik

Detka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
* (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem. autor ks. Jerzy Szymik

Detka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
.Matko Piekarska, Opiekunko sławna, Orędowniczko wszelkich łask, Co nam cudami słyniesz z dawien dawna, Przyodziewając kraj nasz w blask.

Detka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem, że jesteś w niebie. staram się być "starozakonna"

Detka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem że jesteś w niebie. Światłość Wiekuista niechaj Ci świeci. Detka

Bernadeta Szymik-Kozaczko


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
* * * (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem.

Detka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wiem że jesteś w niebie. Światłość Wiekuista niechaj Ci świeci</p>

Detka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Józek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Detka


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Detka i Józek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Detka i Józek


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Detka i Józek


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mirka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina, Janusz Waligóra


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Norbert i Maria Miosga


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka z Podlesia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja i Jędrzej Skłodowscy


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pyjter


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danka z IN


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia