Ernest Szymik

This was published in the following publications on 18.02.2011:
Dziennik Zachodni

Wszystkim, którzy licznie uczestniczyli
w uroczystościach pogrzebowych
śp. Ernesta Szymika
za okazane serce, pomoc i wsparcie
oraz modlitwy i odprawione msze św.
serdeczne podziękowania składają
Żona, Córki z Rodzinami, Wnuki i Prawnuczka

Beach

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dnia 10.02.2011 r., przeżywszy 88 lat, zmarł nasz ukochany Mąż, Tatuś, Opa
śp.
Ernest Szymik
Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej w Katowicach Podlesiu Śl.
12.02.2011 r o godz. 9.00.
Msza św. w kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
w Podlesiu Śl. 12.02.2011 r. o godz. 9.15,
o czym w głębokim smutku zawiadamiają
Żona, Córki z Rodzinami,
Wnuki i Prawnuczka

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

* * * (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem.

Detka


1mo

Image chosen by user
Pamiętamy

Detka


1yr

Image chosen by user
Pamiętam

Bernadeta


2yrs

Image chosen by user
Wiem, że z Mamą jesteście w Niebie. Światłość Wiekuista niechaj Wam świeci.

Bernadeta


3yrs

https://parafia.​pan​ewniki.pl/​intencje-​mszalne-15-​05-22-05​-2022-r/ WTOREK – 17 maja 2022 r. – Wspomnienie św. Paschalisa Baylona, zakonnika 18.3o Za ++ Ernesta Szymik w dniu 100 rocz. ur., żonę Weronikę, rodziców i teściów, Martę Klaja.

Bernadeta


4yrs

Image chosen by user
* (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem. autor ks. Jerzy Szymik

Detka


4yrs

Image chosen by user
* (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem. autor ks. Jerzy Szymik

Detka


5yrs

Image chosen by user
.Matko Piekarska, Opiekunko sławna, Orędowniczko wszelkich łask, Co nam cudami słyniesz z dawien dawna, Przyodziewając kraj nasz w blask.

Detka


6yrs

Image chosen by user
Wiem, że jesteś w niebie. staram się być "starozakonna"

Detka


6yrs

Image chosen by user
Wiem że jesteś w niebie. Światłość Wiekuista niechaj Ci świeci. Detka

Bernadeta Szymik-Kozaczko


7yrs

Image chosen by user
* * * (Co mam zrobić, Tato?) Co mam zrobić, Tato? opowiedzieć jak się staczam, dźwigam, żyję? jak wygląda moje szczęście w nieszczęściu? jak moje dziwactwa i rysy upodabniają się do Twoich? zapalić z Tobą papierosa? poprawić poduszkę? schować okulary, które odłożyłeś jesienią, jak to się wszystko stało? robić swoje jak gdyby nigdy nic? zaufać kielichom na ołtarzach, w których nasza bezradność? Nie wiem. Milczysz, jak zawsze daleki od patosu. Wrastamy cicho w Tego, który jest i Ojcem i Synem.

Detka


7yrs

Image chosen by user
<p>Wiem że jesteś w niebie. Światłość Wiekuista niechaj Ci świeci</p>

Detka


8yrs

Image chosen by user
Józek


9yrs

Image chosen by user
Detka


10yrs

Image chosen by user

Detka i Józek


13yrs

Image chosen by user

Detka i Józek


14yrs

Image chosen by user

Detka i Józek


14yrs

Image chosen by user

Mirka


14yrs

Image chosen by user

Halina, Janusz Waligóra


15yrs

Image chosen by user

Norbert i Maria Miosga


15yrs

Image chosen by user

Agnieszka z Podlesia


15yrs

Image chosen by user

Alicja i Jędrzej Skłodowscy


15yrs

Image chosen by user

Pyjter


15yrs

Image chosen by user

Danka z IN


15yrs

End of content

No more pages to load