Edward Pepliński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2011
Gazeta Pomorska

Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś i tak gorąco nas kochałeś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 4 stycznia 2011 r. zasnął w Bogu mój kochany Mąż śp. Edward Pepliński lat 80 Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 7.01.2011 r. o godz. 12.30 w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1 (oś. Blonie). Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotników w Bydgoszczy. W smutku pogrążona ŻONA z RODZINĄ

Plaża

Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzcy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2011 r. zmarł nasz kochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek śp. Edward Pepliński lat 80 Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 7.01.2011 r. o godz. 12.30 w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1 (oś. Błonie). Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotniików w Bydgoszczy. W smutku pogrążeni SYN z ŻONĄ, CÓRKĄ, ZIĘCIEM i PRAWNUCZKĄ oraz CÓRKA z RODZINĄ

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia