Edward Pepliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2011
Gazeta Pomorska
Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś i tak gorąco nas kochałeś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 4 stycznia 2011 r. zasnął w Bogu mój kochany Mąż śp. Edward Pepliński lat 80 Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 7.01.2011 r. o godz. 12.30 w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1 (oś. Blonie). Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotników w Bydgoszczy. W smutku pogrążona ŻONA z RODZINĄ
Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzcy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2011 r. zmarł nasz kochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek śp. Edward Pepliński lat 80 Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 7.01.2011 r. o godz. 12.30 w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1 (oś. Błonie). Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotniików w Bydgoszczy. W smutku pogrążeni SYN z ŻONĄ, CÓRKĄ, ZIĘCIEM i PRAWNUCZKĄ oraz CÓRKA z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia