Edward Pepliński

This was published in the following publications on 05.01.2011:
Gazeta Pomorska

Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś i tak gorąco nas kochałeś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 4 stycznia 2011 r. zasnął w Bogu mój kochany Mąż śp. Edward Pepliński lat 80 Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 7.01.2011 r. o godz. 12.30 w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1 (oś. Blonie). Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotników w Bydgoszczy. W smutku pogrążona ŻONA z RODZINĄ

Beach

Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzcy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2011 r. zmarł nasz kochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek śp. Edward Pepliński lat 80 Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 7.01.2011 r. o godz. 12.30 w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1 (oś. Błonie). Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotniików w Bydgoszczy. W smutku pogrążeni SYN z ŻONĄ, CÓRKĄ, ZIĘCIEM i PRAWNUCZKĄ oraz CÓRKA z RODZINĄ

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load