Podziękowanie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.05.2011
Dziennik Wschodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.05.2011
Dziennik Wschodni
Serdecznie dziękuję ks. Prałatowi Ryszardowi Andruszczakowi, ks Kanonikowi Franciszkowi Kamińskiemu, ks. Dariuszowi Radzikowskiemu i ks. Waldemarowi Wacowi za odprawienie uroczystej Mszy żałobnej w intencji mojego Męża Wiesława Wieleby Iwona Wieleba
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia