Podziękowanie
This was published in the following publications on 12.05.2011:
Dziennik Wschodni
This was published in the following publications on 12.05.2011:
Dziennik Wschodni
Serdecznie dziękuję ks. Prałatowi Ryszardowi Andruszczakowi, ks Kanonikowi Franciszkowi Kamińskiemu, ks. Dariuszowi Radzikowskiemu i ks. Waldemarowi Wacowi za odprawienie uroczystej Mszy żałobnej w intencji mojego Męża Wiesława Wieleby Iwona Wieleba
End of content
No more pages to load