Joanna Herbasz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.11.2023
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 23 listopada 2023 r. zmarła

Joanna Herbasz
lekarz stomatolog - ortodonta

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 2 grudnia 2023 r. o godz. 10.30 w kościele pw. Ducha Świętego
i św. Katarzyny w Gdyni przy ul. Zielonej 11D.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy świętej o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym Gdynia Kack
ul. Spokojna 6 - wejście od bramy numer 1.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Do dziś nie możemy całą rodziną uwierzyć w to co się stało. Na zawsze pozostanie Pani w naszych sercach. I chcemy powiedzieć, że o nasze zęby o które tak Pani tak dbała, teraz my dbamy jeszcze bardziej, bo kiedy codziennie uśmiechamy się do siebie, to Panią wspominamy

Beata


1 r

Pani Asiu dziękuję za wszystko za uśmiech ,miłe słowo za to że mogłem Panią poznać To wielka niesprawiedliwość Na zawsze będę o Pani pamiętał Kondolencje dla rodziny

Sebastian L.


2 l

Tak bardzo nie jesteśmy w stanie tego pojąć. Wizyty poumawiane, od 16 lat cala rodzina z uśmiechem na twarzach jeździła leczyć zęby do pani Joanny. Była bardzo delikatnym, cierpliwym, dokładnym stomatologiem...​będ​ziemy pamiętać i zawsze ciepło wspominać. Najszczersze kondolencje dla najbliższych pani Asi, zwłaszcza synów

Mariola J.


2 l

Niemożliwe. Patrzę na kartkę która Pani pisała. Wizyta z córeczką miała być 2 grudnia..... Przypadek? Boże Wielki.... Mój syn 9 stycznia. Ja znam się z Panią Doktor od prawie 20 lat. Moja rodzina cała u Pani się leczyła.... Niedowierzamy.....:( Wielki wielki smutek. Żal. Złość.... Wspaniały fachowiec. Pewnie też prywatnie cudowna osoba...

Ania


2 l

Jest coś , co śmierci się opiera...To pamięć...Ona nie umiera...Wyrazy szacunku dla najbliższych...​Pacj​entka ...

Zofia Kończak ...


2 l

Jeden blok, jedno podwórko, jedno liceum, jedna uczelnia, jedno serce, jedno życie. Dziękuję Asiu za pomoc, za uśmiech, za Ciebie ❤️

Ewa Micibska


2 l

To bardzo niesprawiedliwe. Świetni ludzie powinni być z nami jak najdłuzej. Spoczywaj w pokoju Asiu

Grzegorz kolega


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Piękny człowiek , bardzo dobry specjalista.Będzie nam Pani brakować Pani doktor :( Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny

Marzena K


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia