Joanna Herbasz

This was published in the following publications on 30.11.2023:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 23 listopada 2023 r. zmarła

Joanna Herbasz
lekarz stomatolog - ortodonta

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 2 grudnia 2023 r. o godz. 10.30 w kościele pw. Ducha Świętego
i św. Katarzyny w Gdyni przy ul. Zielonej 11D.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy świętej o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym Gdynia Kack
ul. Spokojna 6 - wejście od bramy numer 1.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Do dziś nie możemy całą rodziną uwierzyć w to co się stało. Na zawsze pozostanie Pani w naszych sercach. I chcemy powiedzieć, że o nasze zęby o które tak Pani tak dbała, teraz my dbamy jeszcze bardziej, bo kiedy codziennie uśmiechamy się do siebie, to Panią wspominamy

Beata


1yr

Pani Asiu dziękuję za wszystko za uśmiech ,miłe słowo za to że mogłem Panią poznać To wielka niesprawiedliwość Na zawsze będę o Pani pamiętał Kondolencje dla rodziny

Sebastian L.


2yrs

Tak bardzo nie jesteśmy w stanie tego pojąć. Wizyty poumawiane, od 16 lat cala rodzina z uśmiechem na twarzach jeździła leczyć zęby do pani Joanny. Była bardzo delikatnym, cierpliwym, dokładnym stomatologiem...​będ​ziemy pamiętać i zawsze ciepło wspominać. Najszczersze kondolencje dla najbliższych pani Asi, zwłaszcza synów

Mariola J.


2yrs

Niemożliwe. Patrzę na kartkę która Pani pisała. Wizyta z córeczką miała być 2 grudnia..... Przypadek? Boże Wielki.... Mój syn 9 stycznia. Ja znam się z Panią Doktor od prawie 20 lat. Moja rodzina cała u Pani się leczyła.... Niedowierzamy.....:( Wielki wielki smutek. Żal. Złość.... Wspaniały fachowiec. Pewnie też prywatnie cudowna osoba...

Ania


2yrs

Jest coś , co śmierci się opiera...To pamięć...Ona nie umiera...Wyrazy szacunku dla najbliższych...​Pacj​entka ...

Zofia Kończak ...


2yrs

Jeden blok, jedno podwórko, jedno liceum, jedna uczelnia, jedno serce, jedno życie. Dziękuję Asiu za pomoc, za uśmiech, za Ciebie ❤️

Ewa Micibska


2yrs

To bardzo niesprawiedliwe. Świetni ludzie powinni być z nami jak najdłuzej. Spoczywaj w pokoju Asiu

Grzegorz kolega


2yrs

Image chosen by user
Piękny człowiek , bardzo dobry specjalista.Będzie nam Pani brakować Pani doktor :( Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny

Marzena K


2yrs

End of content

No more pages to load