Romualda Wieligda-Czerepak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.05.2024
Gazeta Wrocławska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 24 maja 2024 roku w wieku 93 lat
zmarła nasza ukochana Babcia i Prababcia

dr n. med.
Romualda
Wieligda-Czerepak
pediatra, wieloletni ordynator oddziału
neuroinfekcji Szpitala Pediatrycznego
im. Janusza Korczaka we Wrocławiu,
a także wieloletni wiceprezes
Związku Sybiraków we Wrocławiu.
Zasłużona dla Wrocławia,
Odznaczona Krzyżem Kawalerskim
Orderu Odrodzenia Polski.
Msza święta rozpocznie się 4 czerwca 2024 roku
o godz. 10.40 w kaplicy cmentarza Osobowickiego,
po której nastąpi odprowadzenie na miejsce pochówku.
O pogrzebie zawiadamiają pogrążeni w smutku
wnukowie Michał, Paweł i Krzysztof z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Doktor uratowała życie mojemu bratu, kiedy miał niespełna 4 lata - ja wtedy byłam jeszcze w brzuchu mojej Mamy. Nie wiem jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie ogromna wiedza, odwaga, a przede wszystkim troska Pani Wieligdy. Nigdy o Niej nie zapomnimy!

AR


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Doktor uratowała życie mojemu bratu, kiedy miał niespełna 4 lata - ja wtedy byłam jeszcze w brzuchu mojej Mamy. Nie wiem jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie ogromna wiedza, odwaga, a przede wszystkim troska Pani Wieligdy. Nigdy o Niej nie zapomnimy!

AR


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnam mojego wspanialego Mentora Panią dr n.med.Romualdę Wieligdę Czerepak. Dziękuje za ukształtowanie mojej postawy lekarskiej i pokazanie ,że w drodze zawodowej lekarza najważniejsza jest wrazliwość,​odpowied​zialnosć szacunek dla pacjenta i jego rodziców,pracowitość oraz oddanie temu zawodowi.Dziękuję za te wspólne dobre chwile i ogromną życzliwosć.Postawa której uczyła mnie Pani Doktor pozwoliła mi wykonywać pracę lekarza zgodnie z tymi pryiorytetami. Z wielkim smutkiem żegnam mojego wspanialego nauczyciela ,cudownego człowieka i wybitnego lekarza. Nigdy nie zapomnę....dr n.med.Adrianna Wilczek pediatra ,neurolog dziecięcy

Adrianna Wilczek


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

A.W.


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia