Romualda Wieligda-Czerepak

This was published in the following publications on 28.05.2024:
Gazeta Wrocławska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 24 maja 2024 roku w wieku 93 lat
zmarła nasza ukochana Babcia i Prababcia

dr n. med.
Romualda
Wieligda-Czerepak
pediatra, wieloletni ordynator oddziału
neuroinfekcji Szpitala Pediatrycznego
im. Janusza Korczaka we Wrocławiu,
a także wieloletni wiceprezes
Związku Sybiraków we Wrocławiu.
Zasłużona dla Wrocławia,
Odznaczona Krzyżem Kawalerskim
Orderu Odrodzenia Polski.
Msza święta rozpocznie się 4 czerwca 2024 roku
o godz. 10.40 w kaplicy cmentarza Osobowickiego,
po której nastąpi odprowadzenie na miejsce pochówku.
O pogrzebie zawiadamiają pogrążeni w smutku
wnukowie Michał, Paweł i Krzysztof z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pani Doktor uratowała życie mojemu bratu, kiedy miał niespełna 4 lata - ja wtedy byłam jeszcze w brzuchu mojej Mamy. Nie wiem jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie ogromna wiedza, odwaga, a przede wszystkim troska Pani Wieligdy. Nigdy o Niej nie zapomnimy!

AR


1yr

Image chosen by user
Pani Doktor uratowała życie mojemu bratu, kiedy miał niespełna 4 lata - ja wtedy byłam jeszcze w brzuchu mojej Mamy. Nie wiem jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie ogromna wiedza, odwaga, a przede wszystkim troska Pani Wieligdy. Nigdy o Niej nie zapomnimy!

AR


1yr

Image chosen by user
Żegnam mojego wspanialego Mentora Panią dr n.med.Romualdę Wieligdę Czerepak. Dziękuje za ukształtowanie mojej postawy lekarskiej i pokazanie ,że w drodze zawodowej lekarza najważniejsza jest wrazliwość,​odpowied​zialnosć szacunek dla pacjenta i jego rodziców,pracowitość oraz oddanie temu zawodowi.Dziękuję za te wspólne dobre chwile i ogromną życzliwosć.Postawa której uczyła mnie Pani Doktor pozwoliła mi wykonywać pracę lekarza zgodnie z tymi pryiorytetami. Z wielkim smutkiem żegnam mojego wspanialego nauczyciela ,cudownego człowieka i wybitnego lekarza. Nigdy nie zapomnę....dr n.med.Adrianna Wilczek pediatra ,neurolog dziecięcy

Adrianna Wilczek


2yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

A.W.


2yrs

End of content

No more pages to load