Anna Michalska-Motas

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2023
Gazeta Wrocławska

Twoja miłość, nasza miłość silniejsza niż śmierć.
Z głębokim bólem zawiadamiamy,
że w dniu 14.03.2023 r.
odeszła od nas nasza Mama
ś+p
Anna
Michalska-Motas
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17.03.2023 r.
na cmentarzu Grabiszyńskim o godz. 8.00.
Syn Tomek z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Kochana Pani Doktor Najlepsza Pani Doktor

Waldek


3 l

Wspaniała Pani Doktor, profesjonalna w każdym calu a zarazem pełna ciepła i humoru. Pani doktor dokonywała "cudów" lecząc przypadki, których inni nie chcieli leczyć. Wspaniały człowiek.

Emilia pacjentka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brak słów aby wyrazić żal, ból z powodu odejścia naszej kochanej Pani Ani Stomatolog. Pozostaniesz w naszej pamięci zawsze uśmiechniętą i życzliwą osobą otwartą na każdego człowieka i pacjenta. Spoczywaj w pokoju. Pamiętający i Wieloletni Twoi Aniu pacjenci. Ryszard i Elżbieta Cisowscy. RIP

Ryszard Cisowski


3 l

Brak słów żalu po stracie tak kochanej naszej Pani stomatolog. Aniu na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Wierni i wieloletni pacjenci. RIP

Ryszard i Elżbieta Cisowscy


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mimo długiej choroby Pani Ani, wiadomość o śmierci i tak jest szokiem. Człowiek ma nadzieję, że dobrzy ludzie będą go otaczać jak najdłużej, tymczasem oni szybko i cicho odchodzą. Nigdy nie zapomnę klimatu, jaki wraz z Panią Jadzią tworzyły w swoim gabinecie. Czuję ogromną wdzięczność, że spotkałam te osoby w swoim życiu. DZIĘKUJĘ to za mało. Pani Aniu, była i nadal jest Pani Aniołem.

Pacjentka Ania


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki żal ...

Weronika


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany lekarz,

AB


3 l

Dobry człowiek to mało powiedziane.

wbudka


3 l

Najwspanialsza i przekochana Pani Ania.

Malgorzata i Bronislawa Zawada


3 l

Wspaniala Osoba

Elżbieta


3 l

Przekochana Pani Ania. Najwspanialsza kobieta na świecie. Żegnaj

Małgorzata Zawada z mama


3 l

Wspaniała kobieta, wielki wielki żal. Pani Aniu będziemy pamiętać!

Pacjenci


3 l

Kochana Ania

Wojciech Popinski


3 l

Kochana Ania

Wojciech Popinski


3 l

Pani Ania była wspaniałą kochaną osobą.Wielki smutek i żal.

Katarzyna,Wojciech ,Bartosz Popińscy


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość. Dobra i wspaniała osoba

Katarzyna C


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P

Marzenna G


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Słowa to za bardzo nic.

Anna i Krzysztof Majewscy


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić

Elżbieta S


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniała Pani Doktor, wielka strata

Maria K


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia