Anna Michalska-Motas

This was published in the following publications on 17.03.2023:
Gazeta Wrocławska

Twoja miłość, nasza miłość silniejsza niż śmierć.
Z głębokim bólem zawiadamiamy,
że w dniu 14.03.2023 r.
odeszła od nas nasza Mama
ś+p
Anna
Michalska-Motas
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17.03.2023 r.
na cmentarzu Grabiszyńskim o godz. 8.00.
Syn Tomek z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Kochana Pani Doktor Najlepsza Pani Doktor

Waldek


3yrs

Wspaniała Pani Doktor, profesjonalna w każdym calu a zarazem pełna ciepła i humoru. Pani doktor dokonywała "cudów" lecząc przypadki, których inni nie chcieli leczyć. Wspaniały człowiek.

Emilia pacjentka


3yrs

Image chosen by user
Brak słów aby wyrazić żal, ból z powodu odejścia naszej kochanej Pani Ani Stomatolog. Pozostaniesz w naszej pamięci zawsze uśmiechniętą i życzliwą osobą otwartą na każdego człowieka i pacjenta. Spoczywaj w pokoju. Pamiętający i Wieloletni Twoi Aniu pacjenci. Ryszard i Elżbieta Cisowscy. RIP

Ryszard Cisowski


3yrs

Brak słów żalu po stracie tak kochanej naszej Pani stomatolog. Aniu na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Wierni i wieloletni pacjenci. RIP

Ryszard i Elżbieta Cisowscy


3yrs

Image chosen by user
Mimo długiej choroby Pani Ani, wiadomość o śmierci i tak jest szokiem. Człowiek ma nadzieję, że dobrzy ludzie będą go otaczać jak najdłużej, tymczasem oni szybko i cicho odchodzą. Nigdy nie zapomnę klimatu, jaki wraz z Panią Jadzią tworzyły w swoim gabinecie. Czuję ogromną wdzięczność, że spotkałam te osoby w swoim życiu. DZIĘKUJĘ to za mało. Pani Aniu, była i nadal jest Pani Aniołem.

Pacjentka Ania


3yrs

Image chosen by user
Wielki żal ...

Weronika


3yrs

Image chosen by user
Kochany lekarz,

AB


3yrs

Dobry człowiek to mało powiedziane.

wbudka


3yrs

Najwspanialsza i przekochana Pani Ania.

Malgorzata i Bronislawa Zawada


3yrs

Wspaniala Osoba

Elżbieta


3yrs

Przekochana Pani Ania. Najwspanialsza kobieta na świecie. Żegnaj

Małgorzata Zawada z mama


3yrs

Wspaniała kobieta, wielki wielki żal. Pani Aniu będziemy pamiętać!

Pacjenci


3yrs

Kochana Ania

Wojciech Popinski


3yrs

Kochana Ania

Wojciech Popinski


3yrs

Pani Ania była wspaniałą kochaną osobą.Wielki smutek i żal.

Katarzyna,Wojciech ,Bartosz Popińscy


3yrs

Image chosen by user
Bardzo bolesna wiadomość. Dobra i wspaniała osoba

Katarzyna C


3yrs

Image chosen by user
R.I.P

Marzenna G


3yrs

Image chosen by user
Słowa to za bardzo nic.

Anna i Krzysztof Majewscy


3yrs

Image chosen by user
"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić

Elżbieta S


3yrs

Image chosen by user
Wspaniała Pani Doktor, wielka strata

Maria K


3yrs

End of content

No more pages to load