Ze smutkiem i żalem przyjęliśm
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2009
Nowiny
Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Profesor Jadwigi Nalborczyk emerytowanej nauczycielki naszego Liceum Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie Zmarłej składają: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy administracji i obsługi I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia