Ze smutkiem i żalem przyjęliśm
This was published in the following publications on 17.03.2009:
Nowiny
This was published in the following publications on 17.03.2009:
Nowiny
Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Profesor Jadwigi Nalborczyk emerytowanej nauczycielki naszego Liceum Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie Zmarłej składają: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy administracji i obsługi I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie
End of content
No more pages to load