Tadeusz Zboralski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2024
Głos Wielkopolski

Pozostaniesz na zawsze
w sercach tych, którzy Cię kochali.
Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 17 grudnia 2024 roku
odszedł na zawsze nasz kochanybrat iwujek
ś+p
Tadeusz Zboralski
lat 78
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
w piątek 27 grudnia 2024 roku o godz. 12.45
w parafii Bożego Ciała, ul. Strzelecka 40.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30
na cmentarzu Junikowo.
Pogrążona w smutku
rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju.

Ewa Lesińska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jak bardzo jesteśmy smutni z powodu odejścia Tadzia. Tadziu był człowiekiem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Pełnym dobroci, radości życia i uśmiechu. I takim go wszyscy zapamiętamy. Tadziu Spoczywaj w Pokoju . Pani Elżbiecie wraz z Rodziną Przesyłamy nasze najszczersze kondolencje . Pracownicy ŚDS "Pogodni"

Dyrekcja ŚDS "Pogodni "


1 r

Tadzinku... Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Dziękujemy za twoją obecność, uśmiech , za to , że byłeś z nami. Eluniu i rodzino Tulimy Was mocno do serca. Jak możemy pomóc jesteśmy do dyspozycji. Janka z Michałem

Janka Biskupska z Michałem


1 r

Z ogromnym smutkiem przyjeliśmy wiadomość o śmierci pana Tadeusza. W naszej pamięci pozostanie na zawsze pogodny , uśmiechnięty Pełen dobroci oraz życzliwości. Pani Elżbiecie wraz z całą rodziną Składamy nasze najszczersze kondolencje . Kierownik i pracownicy apteki "Pod Sasanką"

Apteka pod sasanką


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia