Tadeusz Zboralski

This was published in the following publications on 20.12.2024:
Głos Wielkopolski

Pozostaniesz na zawsze
w sercach tych, którzy Cię kochali.
Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 17 grudnia 2024 roku
odszedł na zawsze nasz kochanybrat iwujek
ś+p
Tadeusz Zboralski
lat 78
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
w piątek 27 grudnia 2024 roku o godz. 12.45
w parafii Bożego Ciała, ul. Strzelecka 40.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30
na cmentarzu Junikowo.
Pogrążona w smutku
rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju.

Ewa Lesińska


1yr

Image chosen by user
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jak bardzo jesteśmy smutni z powodu odejścia Tadzia. Tadziu był człowiekiem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Pełnym dobroci, radości życia i uśmiechu. I takim go wszyscy zapamiętamy. Tadziu Spoczywaj w Pokoju . Pani Elżbiecie wraz z Rodziną Przesyłamy nasze najszczersze kondolencje . Pracownicy ŚDS "Pogodni"

Dyrekcja ŚDS "Pogodni "


1yr

Tadzinku... Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Dziękujemy za twoją obecność, uśmiech , za to , że byłeś z nami. Eluniu i rodzino Tulimy Was mocno do serca. Jak możemy pomóc jesteśmy do dyspozycji. Janka z Michałem

Janka Biskupska z Michałem


1yr

Z ogromnym smutkiem przyjeliśmy wiadomość o śmierci pana Tadeusza. W naszej pamięci pozostanie na zawsze pogodny , uśmiechnięty Pełen dobroci oraz życzliwości. Pani Elżbiecie wraz z całą rodziną Składamy nasze najszczersze kondolencje . Kierownik i pracownicy apteki "Pod Sasanką"

Apteka pod sasanką


1yr

End of content

No more pages to load