Eugeniusz Włodarczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.03.2024
Gazeta Lubuska

Zmarł nasz Przyjaciel
Eugeniusz Włodarczyk
Do ostatnich dni wspierał nas swoim
optymizmem i radością.
Dziękujemy.
Żonie oraz dzieciom
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Marysia, Aleksander i Paweł

Plaża

„Nigdy dla nikogo z nas nie umarłeś naprawdę,
będziesz żył zawsze w naszych myślach i rozdartych sercach,
bo Ty żyłeś prawdziwie”
Z ogromnym smutkiem i żalem,
zawiadamiamy, że w dniu 4 marca 2024 roku
w wieku 75 lat odszedł
Ukochany Mąż, Tata, Teść, Dziadek i Brat.
Charyzmatyczny człowiek, o wielkim sercu,
zawsze oddany rodzinie
ś+p
Eugeniusz Włodarczyk
Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 9 marca 2024 roku
o godz. 11.20 na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Ostatnie pożegnanie w kaplicy o godz. 10.50.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Msza Święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godzinie 8.00
w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Odszedł do wieczności mój przyjaciel kolega z lat szkolnych. Trudno mi w to uwierzyć 10 stycznia br nie mogliśmy sie nagadac telefonicznie. Spoczywaj w Pokoju Drogi Gieniu Zeniu Tobie i najbliższym niech Pan Bóg da wiele sił w tych trudnych chwilach

KAZIMIERZ WILKOSZ


2 l

Drogi przyjacielu, kolego z lat szkolnych Gienek larum grają, a ty śpisz.Brak mi słów, nie mogę uwierzyć, że odszedłeś. Nasze piękne młode lata szkolne w Gorzowie Wlkp, pózniejsze spotkania, chociaż nie zbyt częste bo za swoja miłością szkolną zamieszkałem u stóp Swiętego Krzyza w Górach Swietokrzyskich. Mieliśmy jednak stały kontakt telefoniczny - ostatni 10 stycznia br. Zostaniesz w mojej pamięci na zawsze. Spoczywaj w pokoju Droga Zeniu i najbliższa rodzino niech Wam Pan Bog da siłę i moc przetrwania w tych trudnych chwilach.

KAZIMIERZ WILKOSZ


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia