Eugeniusz Włodarczyk

This was published in the following publications on 06.03.2024:
Gazeta Lubuska

Zmarł nasz Przyjaciel
Eugeniusz Włodarczyk
Do ostatnich dni wspierał nas swoim
optymizmem i radością.
Dziękujemy.
Żonie oraz dzieciom
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Marysia, Aleksander i Paweł

Beach

„Nigdy dla nikogo z nas nie umarłeś naprawdę,
będziesz żył zawsze w naszych myślach i rozdartych sercach,
bo Ty żyłeś prawdziwie”
Z ogromnym smutkiem i żalem,
zawiadamiamy, że w dniu 4 marca 2024 roku
w wieku 75 lat odszedł
Ukochany Mąż, Tata, Teść, Dziadek i Brat.
Charyzmatyczny człowiek, o wielkim sercu,
zawsze oddany rodzinie
ś+p
Eugeniusz Włodarczyk
Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 9 marca 2024 roku
o godz. 11.20 na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Ostatnie pożegnanie w kaplicy o godz. 10.50.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Msza Święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godzinie 8.00
w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Odszedł do wieczności mój przyjaciel kolega z lat szkolnych. Trudno mi w to uwierzyć 10 stycznia br nie mogliśmy sie nagadac telefonicznie. Spoczywaj w Pokoju Drogi Gieniu Zeniu Tobie i najbliższym niech Pan Bóg da wiele sił w tych trudnych chwilach

KAZIMIERZ WILKOSZ


2yrs

Drogi przyjacielu, kolego z lat szkolnych Gienek larum grają, a ty śpisz.Brak mi słów, nie mogę uwierzyć, że odszedłeś. Nasze piękne młode lata szkolne w Gorzowie Wlkp, pózniejsze spotkania, chociaż nie zbyt częste bo za swoja miłością szkolną zamieszkałem u stóp Swiętego Krzyza w Górach Swietokrzyskich. Mieliśmy jednak stały kontakt telefoniczny - ostatni 10 stycznia br. Zostaniesz w mojej pamięci na zawsze. Spoczywaj w pokoju Droga Zeniu i najbliższa rodzino niech Wam Pan Bog da siłę i moc przetrwania w tych trudnych chwilach.

KAZIMIERZ WILKOSZ


2yrs

End of content

No more pages to load