Marek Bienert
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2025
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2025
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Marka Bienerta
długoletniego i zasłużonego Prezesa
Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej Naramowice
Najbliższym i Rodzinie
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Zarząd
Rada Nadzorcza
oraz Pracownicy WSM Naramowice
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia