Marek Bienert
This was published in the following publications on 22.10.2025:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 22.10.2025:
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Marka Bienerta
długoletniego i zasłużonego Prezesa
Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej Naramowice
Najbliższym i Rodzinie
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Zarząd
Rada Nadzorcza
oraz Pracownicy WSM Naramowice
End of content
No more pages to load