Marian Smorgul

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2010
Dziennik Łódzki

Podziękowania
dla doktor Iwony Sitarskiej z hospicjum domowego
Caritas Diecezji Łódzkiej i dla Jej zespołu
za pełną serdeczności opiekę w ciężkiej i długiej chorobie

Ś.P. Mariana Smorgula

zmarłego 23 listopada 2010 roku składa
Najbliższa Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dziadzius opiekuj sie mamusia, Kocham Was

Kasia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cie Tatus!!!

Lucynka


6 l

<p>Tatus,niestety w dalszymcagutosamo,​n​icdodac nicujacijakby zakleblownomiusta iwole.dajmisily aby siepodniesc.​KochamC​ie Tatus,Lucynka</p>

Lucy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOcham Cie Tatus! A jeszcze dzisiaj w dzien Twych Urodzin, gdy mysle jakim byles, madrym p, dobrym, szlachetnym, pieknym czlowiekiem to byl to jeden z najlepszych dni w swiecie gdy sie narodziles Tatus!


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cie Tatusiu!!


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cie Tatus!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cie Tatus!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lucynka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wciaz to samo to sie cignie...​niedlugo 6lat ajk Ci ludzie tak mogli i mnie nie informofac, a moze sama powinnam wiedziec, jestem taka sama, i tak ham Cie Tatus


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
.no i juz 2016; i mialam napisac i za co tu dziekowac..; i przeczytalam​, ze w 2014 tez tak myslalam, czyli nic sie nie zmieenia; oj tak sie dalismy oszukac; kocham Cie Tatus!!


10 l

<p>Pytania...</p> <p>Czas mija ,ale wciaz to pytanie jest i za coz tu dziekowac.......</p> <p>Swiat jest straszny i tak bardo trzeba uwazac by nie byc zaleznym od innych i zbyt dobrym.</p> <p>To sie nie oplaca zupelnie.</p> <p>Teraz poprawie czterech latch krystalizuje sie ta wieda coraz bardziej wyraznie. Takie zaklamanie. </p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>i znow ta data...</p> <p>Tatusiu, kochany..., i wlasciwie to wszystko jedno jaka data, czasu i tak nie da sie odwrocic, i tak zawsze jestes w mych myslach.</p> <p>Tak smutno. I tez mi zabieraja wszystkie sily jak Tobie w tych ostatnic latach. Jestem taka zmeczona. kocham Cie. Twoja kochajaca coka Lucynka</p> <p>Ps. jeszcze raz potwierdza sie ,ze to bycie dobrym jest nieoplacalne. Mysle nie bylo dla Ciebiei nie jest dla mnie. Tyle zla, manipulacji, klamstwa wokol, jak uciec...</p> <p>Tobie sie nie udalao i mnie skolowano, i teraz to pewnie na mnie kolej..., no coz jak byles to mialam sile jeszcze walczyc, dopoki tu nie weszlo zlo na dobre</p> <p>to jakos tez mialam sile wciaz , a teraz nawet ja zawsze pogodna tak jak Ty kiedys, zapominam prawie co to jest radosc.</p> <p>Nie chce i nie potrafie udawac. Nienawidzee zaklamania i hipokryzji i tak jak dla Ciebie przedtem, zebys sie nie denerwowal udawalam czesto ,ze to jest w porzdku,</p> <p>teraz tez robie to samo, chce tak jak Ty zawsze chcales, aby bliscy sie nie martwili i zapomniales o sobie, az bylo za pozno na "Brazylie".</p> <p>Kocham Cie Lucynka</p> <p>ps. I juz dwa lata i 6 miesiecy, a ja tak krece sie w kolko, jesli mozesz prosze pokaz mi , szepnij co ja mam robic...?</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>I co ja mam zrobic..</p> <p>Bo coraz trudniej Tatus pogodzic mi sie z ta hipokryzja i zaklamaniem.</p> <p>Ci ludzie....</p> <p>Widzialam przez przypadek dzis maly filmik z Toba w typowej wtedy sytuacji.</p> <p>Przerazila mnie pierwsza mysl, ale pomyslalam sobie, ze lepiej, ze nie musisz tak miec, tam byc i tego sluchac.</p> <p>Och, ze bylo to drugie zycie , gdzie moglbys byc soba i myslec przede wszystkim o sobie.</p> <p>I, zebys otoczony byl MILOSCIA!!!!!</p> <p>Kocham Cie Tatus</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia