Marian Smorgul

This was published in the following publications on 11.12.2010:
Dziennik Łódzki

Podziękowania
dla doktor Iwony Sitarskiej z hospicjum domowego
Caritas Diecezji Łódzkiej i dla Jej zespołu
za pełną serdeczności opiekę w ciężkiej i długiej chorobie

Ś.P. Mariana Smorgula

zmarłego 23 listopada 2010 roku składa
Najbliższa Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Dziadzius opiekuj sie mamusia, Kocham Was

Kasia


1yr

Image chosen by user
Kocham Cie Tatus!!!

Lucynka


6yrs

<p>Tatus,niestety w dalszymcagutosamo,​n​icdodac nicujacijakby zakleblownomiusta iwole.dajmisily aby siepodniesc.​KochamC​ie Tatus,Lucynka</p>

Lucy


7yrs

Image chosen by user
KOcham Cie Tatus! A jeszcze dzisiaj w dzien Twych Urodzin, gdy mysle jakim byles, madrym p, dobrym, szlachetnym, pieknym czlowiekiem to byl to jeden z najlepszych dni w swiecie gdy sie narodziles Tatus!


8yrs

Image chosen by user
Kocham Cie Tatusiu!!


8yrs

Image chosen by user
Kocham Cie Tatus!!!


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cie Tatus!!!


9yrs

Image chosen by user
Lucynka


9yrs

Image chosen by user
wciaz to samo to sie cignie...​niedlugo 6lat ajk Ci ludzie tak mogli i mnie nie informofac, a moze sama powinnam wiedziec, jestem taka sama, i tak ham Cie Tatus


9yrs

Image chosen by user
.no i juz 2016; i mialam napisac i za co tu dziekowac..; i przeczytalam​, ze w 2014 tez tak myslalam, czyli nic sie nie zmieenia; oj tak sie dalismy oszukac; kocham Cie Tatus!!


10yrs

<p>Pytania...</p> <p>Czas mija ,ale wciaz to pytanie jest i za coz tu dziekowac.......</p> <p>Swiat jest straszny i tak bardo trzeba uwazac by nie byc zaleznym od innych i zbyt dobrym.</p> <p>To sie nie oplaca zupelnie.</p> <p>Teraz poprawie czterech latch krystalizuje sie ta wieda coraz bardziej wyraznie. Takie zaklamanie. </p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>i znow ta data...</p> <p>Tatusiu, kochany..., i wlasciwie to wszystko jedno jaka data, czasu i tak nie da sie odwrocic, i tak zawsze jestes w mych myslach.</p> <p>Tak smutno. I tez mi zabieraja wszystkie sily jak Tobie w tych ostatnic latach. Jestem taka zmeczona. kocham Cie. Twoja kochajaca coka Lucynka</p> <p>Ps. jeszcze raz potwierdza sie ,ze to bycie dobrym jest nieoplacalne. Mysle nie bylo dla Ciebiei nie jest dla mnie. Tyle zla, manipulacji, klamstwa wokol, jak uciec...</p> <p>Tobie sie nie udalao i mnie skolowano, i teraz to pewnie na mnie kolej..., no coz jak byles to mialam sile jeszcze walczyc, dopoki tu nie weszlo zlo na dobre</p> <p>to jakos tez mialam sile wciaz , a teraz nawet ja zawsze pogodna tak jak Ty kiedys, zapominam prawie co to jest radosc.</p> <p>Nie chce i nie potrafie udawac. Nienawidzee zaklamania i hipokryzji i tak jak dla Ciebie przedtem, zebys sie nie denerwowal udawalam czesto ,ze to jest w porzdku,</p> <p>teraz tez robie to samo, chce tak jak Ty zawsze chcales, aby bliscy sie nie martwili i zapomniales o sobie, az bylo za pozno na "Brazylie".</p> <p>Kocham Cie Lucynka</p> <p>ps. I juz dwa lata i 6 miesiecy, a ja tak krece sie w kolko, jesli mozesz prosze pokaz mi , szepnij co ja mam robic...?</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>I co ja mam zrobic..</p> <p>Bo coraz trudniej Tatus pogodzic mi sie z ta hipokryzja i zaklamaniem.</p> <p>Ci ludzie....</p> <p>Widzialam przez przypadek dzis maly filmik z Toba w typowej wtedy sytuacji.</p> <p>Przerazila mnie pierwsza mysl, ale pomyslalam sobie, ze lepiej, ze nie musisz tak miec, tam byc i tego sluchac.</p> <p>Och, ze bylo to drugie zycie , gdzie moglbys byc soba i myslec przede wszystkim o sobie.</p> <p>I, zebys otoczony byl MILOSCIA!!!!!</p> <p>Kocham Cie Tatus</p>


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

End of content

No more pages to load