Maria Grzelak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2023
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2023
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Grzelak
Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Dębina”.
Członka Rady Nadzorczej, pracownika spółdzielni.
Kobieta o wielkim sercu, życzliwości i dobroci.
Dobry duch naszego osiedla,
zawsze zaangażowana w sprawy spółdzielni.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd, pracownicy oraz Rada Nadzorcza
SM „Dębina”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marek Wysocki
2 l