Maria Grzelak
This was published in the following publications on 07.09.2023:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 07.09.2023:
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Grzelak
Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Dębina”.
Członka Rady Nadzorczej, pracownika spółdzielni.
Kobieta o wielkim sercu, życzliwości i dobroci.
Dobry duch naszego osiedla,
zawsze zaangażowana w sprawy spółdzielni.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd, pracownicy oraz Rada Nadzorcza
SM „Dębina”
End of content
No more pages to load
Marek Wysocki
2yrs