Zdzisław Karol Owsianka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2022
Dziennik Polski

Miłości Boga Ojca nie zrozumiemy w życiu doczesnym
ś+p
Zdzisław Karol Owsianka
żył 64 lata
Ukochany Brat, Szwagier i Wujek
Działacz podziemnej opozycji stanu wojennego.
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
oraz Honorową Odznaką
Działacza Opozycji Antykomunistycznej.
Msza święta żałobna zostanie odprawiona
we wtorek 8 listopada 2022 r. o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Reduta,
po czym nastąpi odprowadzenie prochów Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku do grobowca rodzinnego.
Niech odpoczywa w pokoju
Pogrążeni w żałobie
Brat, Bratowa, Bratanek,
Rodzina i Przyjaciele
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Zdzichu jextes w pamieci

Th


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zdzisiu już dwa lata pamietamyb

Tj


1 r

Chociaż ostatnio trochę poroznilismy się ale na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci i ubolewam,że tak przedwcześnie odszedłeś spoczywaj w pokoju Zdzisku

Barbara Kolaczynska


1 r

Niedługo 2 lata minie jak odprowadziliśmy cie na wieczny spoczynek

Jj


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zdzichu to juz drugi rok leci zasuwa ten czas

Tt


2 l

Czesc kolego ale ten czas leci 2 rok zaczyna sie a jak wrocic do przeszlosci niesamowite

Tt


2 l

Drugie swieta jak Cie nie ma pamietamy Zdzichu

TT


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Juz rok jak Cie nie ma wdpmnimy o Tobie

JjJ


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
8 miesiecy niewiarygodne dobrze ze udalo sie z Toba wczesniej zobaczyc ale ten czas ucieka. Moze sie zobaczymy moze sie poxnamy a moze tylko moze

Th


2 l

To juz blisko 7 miesiecy jak ten czas ucieka

T


3 l

Swieta Wielkiej nocy doswiadczyles przed obkiczem Pana czuwaj nad przyjaciolmi di zibaczenia moze tam

T


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ti juz 4 miesiace od porzegnania odpoczywaj w pokiju Amen

Gosc


3 l

Zdzichu pamietamy ✌️

Kr4


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To juz dwa miesiace jak ten czas leci zegnalismy Ciebie

Kr 4


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietamy Zdzichu szkoda ze tak nagle odszedles to nie tak mialo byc.Zaczelismy ponownie wizyty a tu nagle taka sytuacja szkoda ze to se newrati jak mowiles

Krakowska 4


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bylismy pamietamy

Gosc


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Do zobaczenia

Th


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia