Zdzisław Karol Owsianka

This was published in the following publications on 04.11.2022:
Dziennik Polski

Miłości Boga Ojca nie zrozumiemy w życiu doczesnym
ś+p
Zdzisław Karol Owsianka
żył 64 lata
Ukochany Brat, Szwagier i Wujek
Działacz podziemnej opozycji stanu wojennego.
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
oraz Honorową Odznaką
Działacza Opozycji Antykomunistycznej.
Msza święta żałobna zostanie odprawiona
we wtorek 8 listopada 2022 r. o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Reduta,
po czym nastąpi odprowadzenie prochów Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku do grobowca rodzinnego.
Niech odpoczywa w pokoju
Pogrążeni w żałobie
Brat, Bratowa, Bratanek,
Rodzina i Przyjaciele
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Zdzichu jextes w pamieci

Th


1yr

Image chosen by user
Zdzisiu już dwa lata pamietamyb

Tj


1yr

Chociaż ostatnio trochę poroznilismy się ale na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci i ubolewam,że tak przedwcześnie odszedłeś spoczywaj w pokoju Zdzisku

Barbara Kolaczynska


1yr

Niedługo 2 lata minie jak odprowadziliśmy cie na wieczny spoczynek

Jj


1yr

Image chosen by user
Zdzichu to juz drugi rok leci zasuwa ten czas

Tt


2yrs

Czesc kolego ale ten czas leci 2 rok zaczyna sie a jak wrocic do przeszlosci niesamowite

Tt


2yrs

Drugie swieta jak Cie nie ma pamietamy Zdzichu

TT


2yrs

Image chosen by user
Juz rok jak Cie nie ma wdpmnimy o Tobie

JjJ


2yrs

Image chosen by user
8 miesiecy niewiarygodne dobrze ze udalo sie z Toba wczesniej zobaczyc ale ten czas ucieka. Moze sie zobaczymy moze sie poxnamy a moze tylko moze

Th


2yrs

To juz blisko 7 miesiecy jak ten czas ucieka

T


3yrs

Swieta Wielkiej nocy doswiadczyles przed obkiczem Pana czuwaj nad przyjaciolmi di zibaczenia moze tam

T


3yrs

Image chosen by user
Ti juz 4 miesiace od porzegnania odpoczywaj w pokiju Amen

Gosc


3yrs

Zdzichu pamietamy ✌️

Kr4


3yrs

Image chosen by user
To juz dwa miesiace jak ten czas leci zegnalismy Ciebie

Kr 4


3yrs

Image chosen by user
Pamietamy Zdzichu szkoda ze tak nagle odszedles to nie tak mialo byc.Zaczelismy ponownie wizyty a tu nagle taka sytuacja szkoda ze to se newrati jak mowiles

Krakowska 4


3yrs

Image chosen by user
Bylismy pamietamy

Gosc


3yrs

Image chosen by user
Do zobaczenia

Th


3yrs

End of content

No more pages to load