Curyło Stanisławowi
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2022
Będzin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2022
Będzin
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Stanisława Curyło
wiceprezesa RKS „Grodziec”,
miłośnika będzińskiej piłki nożnej,
społecznika oraz przyjaciela Będzina.
Rodzinie oraz Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Prezydent Miasta Będzina
wraz z Przewodniczącym
i Radnymi Rady Miejskiej Będzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia