Curyło Stanisławowi
This was published in the following publications on 21.01.2022:
Będzin
This was published in the following publications on 21.01.2022:
Będzin
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Stanisława Curyło
wiceprezesa RKS „Grodziec”,
miłośnika będzińskiej piłki nożnej,
społecznika oraz przyjaciela Będzina.
Rodzinie oraz Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Prezydent Miasta Będzina
wraz z Przewodniczącym
i Radnymi Rady Miejskiej Będzina
End of content
No more pages to load