Pawłowska Ewa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2020
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2020
Express Bydgoski
Podziękowanie
Serdecznie dziękuję personelowi medycznemu,
szczególnie lekarzowi
specjaliście chirurgowi
Pani Marii Ellerik-Czerwińskiej
i
dr. n. med.
Panu Jackowi Rzeszotarskiemu
specjaliście chorób wewnętrznych,
diabetologowi, nefrologowi,
za leczenie i troskliwą opiekę
nad moją ciężko chorą Siostrą
Ewą Pawłowską
do ostatnich chwil Jej życia
na Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych
w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim
im. dr. E. Warmińskiego (Szpital nr 2).
Anna Rojewska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia