Pawłowska Ewa
This was published in the following publications on 25.09.2020:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.09.2020:
Express Bydgoski
Podziękowanie
Serdecznie dziękuję personelowi medycznemu,
szczególnie lekarzowi
specjaliście chirurgowi
Pani Marii Ellerik-Czerwińskiej
i
dr. n. med.
Panu Jackowi Rzeszotarskiemu
specjaliście chorób wewnętrznych,
diabetologowi, nefrologowi,
za leczenie i troskliwą opiekę
nad moją ciężko chorą Siostrą
Ewą Pawłowską
do ostatnich chwil Jej życia
na Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych
w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim
im. dr. E. Warmińskiego (Szpital nr 2).
Anna Rojewska
End of content
No more pages to load