Andrzej Król
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2021
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2021
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Andrzeja Króla
Prezesa Orkiestry Dętej „Sygnał” z Zielenic,
muzyka, społecznika
cieszącego się szacunkiem i uznaniem
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Wójt Gminy Radziemice Marek Słowiński,
Przewodniczący Rady Gminy Radziemice, Radni, Sołtysi,
Członkowie Zielenickiej Orkiestry
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia