Andrzej Król
This was published in the following publications on 07.04.2021:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 07.04.2021:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Andrzeja Króla
Prezesa Orkiestry Dętej „Sygnał” z Zielenic,
muzyka, społecznika
cieszącego się szacunkiem i uznaniem
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Wójt Gminy Radziemice Marek Słowiński,
Przewodniczący Rady Gminy Radziemice, Radni, Sołtysi,
Członkowie Zielenickiej Orkiestry
End of content
No more pages to load