Pior Schneider
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2020
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2020
Gazeta Lubuska
Podziękowanie
Serdecznie dziękujemy pracownikom
Hospicjum PALIUM w Zielonej Górze,
lekarzom zielonogórskiego Szpitala Uniwersyteckiego,
Polikliniki zielonogórskiej
i Centrum Onkologicznego w Poznaniu
za nieocenioną pomoc w leczeniu i opiece
mojego męża
Piotra Schneidera
przyjaciołom za wsparcie w trudnym dla mnie czasie,
ks. Grzegorzowi oraz uczestnikom
ostatniego pożegnania Piotra
Żona Stanisława z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia