Pior Schneider
This was published in the following publications on 17.10.2020:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 17.10.2020:
Gazeta Lubuska
Podziękowanie
Serdecznie dziękujemy pracownikom
Hospicjum PALIUM w Zielonej Górze,
lekarzom zielonogórskiego Szpitala Uniwersyteckiego,
Polikliniki zielonogórskiej
i Centrum Onkologicznego w Poznaniu
za nieocenioną pomoc w leczeniu i opiece
mojego męża
Piotra Schneidera
przyjaciołom za wsparcie w trudnym dla mnie czasie,
ks. Grzegorzowi oraz uczestnikom
ostatniego pożegnania Piotra
Żona Stanisława z rodziną
End of content
No more pages to load