Andrzej Trzeciak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2022
Nowiny

„Bóg widzi śmierć inaczej niż my.
My widzimy ją jako ciemny mur,
Bóg jako bramę…”
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p

Andrzeja Trzeciaka

wieloletniego dyrektora
Obwodu Lecznictwa Kolejowego w Rzeszowie
Żegnamy człowieka,
który do swojej profesji lekarza-chirurga podchodził
zawsze z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem.
Żonie, Dzieciom oraz Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia,
wierząc, że nasza modlitwa i myśli
choć w małym stopniu przyniosą ukojenie
po stracie tak ważnej i bliskiej osoby.

Władysław Ortyl
Marszałek Województwa Podkarpackiego
wraz z Zarządem Województwa Podkarpackiego

Plaża

„Żegnając przyjaciela, nie płacz,
ponieważ jego nieobecność ukaże ci to,
co najbardziej w nim kochasz”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 8 lutego 2022 roku, przeżywszy 70 lat,
odszedł od nas Najukochańszy Mąż, Tata i Dziadzio
lek. med. Andrzej Trzeciak
lekarz chirurg
i długoletni dyrektor rzeszowskiej Przychodni Kolejowej.

Msza Św. żałobna odprawiona zostanie
w poniedziałek 14 lutego 2022 r. o godz. 14.30
w kaplicy na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.
Pogrążona w żałobie
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dziękujemy wszystkim za pamięć o moim Tacie Andrzeju Trzeciaku i modlitwę kierowaną w jego intencji. Wzruszające jest jak - już rok po śmierci Taty - wciąż tak wiele osób, które wydawałyby się zupełnie obce, wspomina Go z utęsknieniem. Tyle osób można spotkać w Rzeszowie, które mi wciąż składają kondolencję i wspominają Tatę. Był osobą, dla której sensem życia było wykonywanie swojego zawodu lekarza a jego całe życie było służbą dla innych. Wiem, że byłby szczęśliwy, że tak wielu z Was o Nim myśli. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapalić świeczkę na Jego grobie, to przypominam, że znajdziecie grób w alei numer 187 „przy ścieżce” na Cmentarzu Wilkowyja.

Karolina Trzeciak-Wach z rodziną


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tyle razy się mijaliśmy dobrze mnie znałeś mogłeś tak wiele pomóc robiąc tak nie wiele cóż..nie chciałeś Niech Ci ziemia lekką będzie Andrzeju

Liść na wietrze


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać o Panu , doktorze!

Marta B


4 l

zegnaj kolego Ja pochodze z Rudnej Wielkiej Stan

stan Trzeciak


4 l

Zegnaj kolego Ja pochhodze z z Rudny W[elkej

stan Trzeciak


4 l

Żegnaj Przyjacielu. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci. Grażyna i Adam

Adam Huss


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia