Andrzej Trzeciak

This was published in the following publications on 10.02.2022:
Nowiny

„Bóg widzi śmierć inaczej niż my.
My widzimy ją jako ciemny mur,
Bóg jako bramę…”
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p

Andrzeja Trzeciaka

wieloletniego dyrektora
Obwodu Lecznictwa Kolejowego w Rzeszowie
Żegnamy człowieka,
który do swojej profesji lekarza-chirurga podchodził
zawsze z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem.
Żonie, Dzieciom oraz Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia,
wierząc, że nasza modlitwa i myśli
choć w małym stopniu przyniosą ukojenie
po stracie tak ważnej i bliskiej osoby.

Władysław Ortyl
Marszałek Województwa Podkarpackiego
wraz z Zarządem Województwa Podkarpackiego

Beach

„Żegnając przyjaciela, nie płacz,
ponieważ jego nieobecność ukaże ci to,
co najbardziej w nim kochasz”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 8 lutego 2022 roku, przeżywszy 70 lat,
odszedł od nas Najukochańszy Mąż, Tata i Dziadzio
lek. med. Andrzej Trzeciak
lekarz chirurg
i długoletni dyrektor rzeszowskiej Przychodni Kolejowej.

Msza Św. żałobna odprawiona zostanie
w poniedziałek 14 lutego 2022 r. o godz. 14.30
w kaplicy na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.
Pogrążona w żałobie
Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Dziękujemy wszystkim za pamięć o moim Tacie Andrzeju Trzeciaku i modlitwę kierowaną w jego intencji. Wzruszające jest jak - już rok po śmierci Taty - wciąż tak wiele osób, które wydawałyby się zupełnie obce, wspomina Go z utęsknieniem. Tyle osób można spotkać w Rzeszowie, które mi wciąż składają kondolencję i wspominają Tatę. Był osobą, dla której sensem życia było wykonywanie swojego zawodu lekarza a jego całe życie było służbą dla innych. Wiem, że byłby szczęśliwy, że tak wielu z Was o Nim myśli. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapalić świeczkę na Jego grobie, to przypominam, że znajdziecie grób w alei numer 187 „przy ścieżce” na Cmentarzu Wilkowyja.

Karolina Trzeciak-Wach z rodziną


3yrs

Image chosen by user
tyle razy się mijaliśmy dobrze mnie znałeś mogłeś tak wiele pomóc robiąc tak nie wiele cóż..nie chciałeś Niech Ci ziemia lekką będzie Andrzeju

Liść na wietrze


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać o Panu , doktorze!

Marta B


4yrs

zegnaj kolego Ja pochodze z Rudnej Wielkiej Stan

stan Trzeciak


4yrs

Zegnaj kolego Ja pochhodze z z Rudny W[elkej

stan Trzeciak


4yrs

Żegnaj Przyjacielu. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci. Grażyna i Adam

Adam Huss


4yrs

End of content

No more pages to load