Gerarda Jonderki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2021
Mikołów
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2021
Mikołów
Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci
Prof. zw. dr hab. n. med.
Gerarda Jonderki
wybitnego internisty i naukowca,
nauczyciela i mentora wielu pokoleń lekarzy,
byłego wieloletniego Prezesa Tyskiego Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Rodzinie
składamy wyrazy współczucia
Zarząd i Członkowie Tyskiego Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia