Gerarda Jonderki
This was published in the following publications on 21.05.2021:
Mikołów
This was published in the following publications on 21.05.2021:
Mikołów
Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci
Prof. zw. dr hab. n. med.
Gerarda Jonderki
wybitnego internisty i naukowca,
nauczyciela i mentora wielu pokoleń lekarzy,
byłego wieloletniego Prezesa Tyskiego Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Rodzinie
składamy wyrazy współczucia
Zarząd i Członkowie Tyskiego Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
End of content
No more pages to load