Paweł Miczek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2020
Głos Wielkopolski
ś+p
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że odszedł nagle
lek. med. Paweł Miczek
wieloletni pracownik
Szpitala MSWiA w Poznaniu,
ceniony kolega i wieloletni lekarz
Izby Przyjęć i Oddziału Chorób Wewnętrznych.
Jako absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
pełnił odpowiedzialną służbę oficerską
na wielu stanowiskach w jednostkach wojskowych.
Uznany specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii
pozostanie we wdzięczenie pamięci swoich Pacjentów.
Rodzinie
składamy
kondolencje i wyrazy najszczerszego współczucia
oraz żalu po stracie Męża i Ojca.
Dyrektor i Pracownicy
Szpitala MSWiA w Poznaniu
im. prof. Ludwika Bierkowskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna i Bogdan
5 l
Anna i Henryk Knobelowie sąsiedzi z osiedla
5 l