Paweł Miczek
This was published in the following publications on 06.07.2020:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 06.07.2020:
Głos Wielkopolski
ś+p
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że odszedł nagle
lek. med. Paweł Miczek
wieloletni pracownik
Szpitala MSWiA w Poznaniu,
ceniony kolega i wieloletni lekarz
Izby Przyjęć i Oddziału Chorób Wewnętrznych.
Jako absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
pełnił odpowiedzialną służbę oficerską
na wielu stanowiskach w jednostkach wojskowych.
Uznany specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii
pozostanie we wdzięczenie pamięci swoich Pacjentów.
Rodzinie
składamy
kondolencje i wyrazy najszczerszego współczucia
oraz żalu po stracie Męża i Ojca.
Dyrektor i Pracownicy
Szpitala MSWiA w Poznaniu
im. prof. Ludwika Bierkowskiego
End of content
No more pages to load
Anna i Bogdan
5yrs
Anna i Henryk Knobelowie sąsiedzi z osiedla
5yrs