Adam Gierak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2021
Głos Wielkopolski

„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania,
tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić…”
Ks. Jan Twardowski

26 lutego 2021 roku
odszedł od nas nagle i niespodziewanie

ś+p
Adam Gierak

Wspaniały skrzypek, całkowicie oddany rodzinie,
miłośnik życia, wielki przyjaciel ludzi i zwierząt.
Nasz ukochany Szwagier i Wujek
Przez tyle lat, we wszystkich wspólnych chwilach życia: odświętnych i codziennych,
radosnych i smutnych, dzieliłeś się z nami swoją muzyką szczodrze i prosto z serca,
a ona nas przenikała, łączyła i uszczęśliwiała.
Teraz milczą skrzypce
i tylko głośno biją nasze smutne serca.

Żegnaj, Adasiu!
Nigdy Cię nie zapomnimy.

Połączone w bólu
z Hanią i Jej Rodziną

rodziny
Grabarkiewiczów, Smażyków i Filipowiaków

Uroczystość pożegnania: 12.03.2021 r. o godz. 9.30
- Dom Pogrzebowy „Banach”,
Poznań, ul. Cmentarna 20.
O godz. 10.15 przejście spod Krzyża Katyńskiego
na miejsce pochówku.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Daj Mu dobry Boże Niebo! R.I.P. Amen. Współpracowaliśmy wiele razy, świetny muzyk, człowiek wielkiego formatu. Do zobaczenia!

Grzegorz Świergiel, organista


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Haniu , najserdeczniejsze wyrazy wspolczucia dla Ciebie i Rodziny , ciagle bede zalowal ze nie moglismy znalesc troche czasu na wspomnienia z lat szkolnych .

Zenon Biniakiewicz


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
jak mi strasznie żal. tulę Hanie i dzieci

lidia dwornik


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia