Adam Gierak

This was published in the following publications on 10.03.2021:
Głos Wielkopolski

„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania,
tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić…”
Ks. Jan Twardowski

26 lutego 2021 roku
odszedł od nas nagle i niespodziewanie

ś+p
Adam Gierak

Wspaniały skrzypek, całkowicie oddany rodzinie,
miłośnik życia, wielki przyjaciel ludzi i zwierząt.
Nasz ukochany Szwagier i Wujek
Przez tyle lat, we wszystkich wspólnych chwilach życia: odświętnych i codziennych,
radosnych i smutnych, dzieliłeś się z nami swoją muzyką szczodrze i prosto z serca,
a ona nas przenikała, łączyła i uszczęśliwiała.
Teraz milczą skrzypce
i tylko głośno biją nasze smutne serca.

Żegnaj, Adasiu!
Nigdy Cię nie zapomnimy.

Połączone w bólu
z Hanią i Jej Rodziną

rodziny
Grabarkiewiczów, Smażyków i Filipowiaków

Uroczystość pożegnania: 12.03.2021 r. o godz. 9.30
- Dom Pogrzebowy „Banach”,
Poznań, ul. Cmentarna 20.
O godz. 10.15 przejście spod Krzyża Katyńskiego
na miejsce pochówku.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Daj Mu dobry Boże Niebo! R.I.P. Amen. Współpracowaliśmy wiele razy, świetny muzyk, człowiek wielkiego formatu. Do zobaczenia!

Grzegorz Świergiel, organista


3yrs

Image chosen by user
Haniu , najserdeczniejsze wyrazy wspolczucia dla Ciebie i Rodziny , ciagle bede zalowal ze nie moglismy znalesc troche czasu na wspomnienia z lat szkolnych .

Zenon Biniakiewicz


4yrs

Image chosen by user
jak mi strasznie żal. tulę Hanie i dzieci

lidia dwornik


5yrs

End of content

No more pages to load