Włodzimierz Sobecki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2020
Express Bydgoski

Z głębokim żalem żegnamy zmarłego 17 listopada 2020 roku
Włodzimierza Sobeckiego

wieloletniego Członka Zarządu Oddziału Bydgoskiego
Stowarzyszenia Elektryków Polskich,
życzliwego Kolegę i Przyjaciela,
uhonorowanego wieloma godnościami i odznaczeniami,
m.in. Godnością Zasłużonego Seniora SEP, Szafirową Odznaką Honorową SEP,
Złotą Odznaką Honorową NOT, Medalem 100-lecia SEP.

Pogrzeb śp. Włodzimierza Sobeckiego odbędzie się 21 listopada 2020 roku
o godzinie 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają

Koleżanki i Koledzy z Oddziału Bydgoskiego SEP

Plaża

Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Włodzimierza Sobeckiego
niezwykle zaangażowanego i oddanego
członka i byłego Prezydenta Klubu ROTARY Bydgoszcz
Rodzinie
składamy serdeczne wyrazy współczucia
przyjaciele z Klubu ROTARY Bydgoszcz

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 17 listopada 2020 r. zmarł

ś+p
Włodzimierz Sobecki

Pogrzeb odbędzie się 21 listopada 2020 r. (sobota)
o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym
przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Drogi Włodku, dziękuję Ci za Twoją życzliwość i pomoc. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Maciej Domżalski


5 l

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Amen

HF


5 l

W imieniu społeczności Zespołu Szkół Elektrycznych składam kondolencje Rodzinie zmarłego Włodzimierza Sobeckiego. Pan Włodzimierz był człowiekiem Renesansu - znawcą kultury, techniki oraz osobą wspierającą edukację w zakresie elektroenergetyki. Swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem wspierał kształcenie w branży, w której był mistrzem. Za to wszystko dziękujemy. Wiesława Sraga Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy

Wieslawa SRAGA


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie zapomnimy Cię Włodku...

Mąkowscy z Emilii Plater


5 l

Przykro nam, że nie ma już Włodek. Stasiu i ja bardzo miło wspominamy spędzony z nim czas, kiedy przyjechaliśmy do Polski z Australii, aby odkryć nasze korzenie. Jego energia, ciepło, humor, hojność i miłość na zawsze pozostaną w naszych sercach i umysłach. Powiedziałem mamie (Wala Sobecki), a ona też przypomniała sobie wiele szczęśliwych chwil, które spędzili razem. Wlodeck zmienił życie tak wielu ludzi. Jesteśmy wdzięczni za spędzenie z nim czasu i wspomnień, które możemy cenić. Kondolencje dla całej rodziny. Jola i Stasiu Jeziorańscy Wala, Kaziu i Annia Sobecki

Jolanta i Stanislaw Jezioranski i Wala, Kaziu i Annia Sobecki


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia